DATAMED - Atbildība. Inovācija. Efektivitāte.

Risinājumi ārstniecības un diagnostikas iestādēm:

Radioloģijai - PACS, RIS, Radioloģijas arhīvs, DICOM vai WEB formātā.
Laboratorijai - Laboratorijas Informācija sistēma (LIS) Laboratorijas procesa automatizācijai.
Diagnostikas informācijas sistēma - arhīvs - medicīnisko izmeklējumu vienkopus saglabāšana, arhivēšana, aplūkošana, pārsūtīšana, aprakstīšana gan iestādē, gan attālināti, no jebkuras vietas Internet tīklā.


.DATAMED risinājumi radioloģijas, laboratoriskajai un funkcionālajai diagnostikai


Iedzīvotājiem, iestāžu pacientiem:

Medicīniskās diagnostikas informācijas sistēma DATAMED, medicīnas datu arhīvs, kurā iespējams piekļūt saviem medicīnas iestādēs veiktajiem izmeklējumiem, izmantojot medicīnas iestāžu izsniegtos piekļuves rekvizītus.

Par DATAMED

DATAMED fokusējas uz medicīniskās diagnostikas jomu, nodrošinot risinājumus Radioloģijas, Laboratoriskās un Funkcionālās diagnostikas struktūrvienībām vai iestādēmSIA DATAMED ir telemedicīnas, informācijas tehnoloģiju un ārpakalpojumu uzņēmums, kas Latvijā darbojas no 2007. gada, ar mērķi izveidot mūsdienīgus e-veselības pakalpojumus, paplašināt veselības aprūpes informācijas tehnoloģiju, e-veselības risinājumu izmantošanu medicīnas iestādēs un sabiedrībā.

Mēs strādājam, ar atbildību izturoties pret mūsu partneriem, pacientiem un to informāciju, attīstot medicīnas nozarei inovatīvus produktus, kas efektīvi risina sociālo pakalpojumu kvalitātes un tehnoloģiju progresa noteiktos uzdevumus.