DATAMED medicīniskās diagnostikas IS

Medicīnas datu arhīvs, kas nodrošina visu diagnostikas – Radioloģijas (Vizuālās diagnostikas), Funkcionālās diagnostikas, Kardioloģijas, Laboratorijas uc. iekārtu un sistēmu datu centralizētu saglabāšanu un pieejamību vienuviet no jebkura slimnīcas nodaļas vai ārēja datora ar Internet pieslēgumu, drošā veidā, reģistrētiem lietotājiem. Tiek pieņemti izmeklējumi arī no E.Gulbja laboratorijas, NMS Laboratorijas. Iespējams pieņemt datus no jebkuras medicīniskās diagnostikas iestādes vai digitālas iekārtas

Piemēram, ja Jūsu iestādē ir sava PACS sistēma, dažādu ražotāju EKG vai US iekārtas, iekšējā un ārējā laboratorija, kā arī kādas citas iestādes atsūtīts izmeklējums. Visu šo sistēmu datiem iespējams piekļūt vienotā datu bāzē - DATAMED sistēmā.

Pacienti ietaupa lielu laiku un naudu, lai aizvestu izmeklējumu citai iestādei, ģimenes ārstam, apdrošinātājam uc., kad paša pacienta klātbūtne nav nepieciešama. Iestāde var piešķirt pacientiem piekļuves tiesības izmeklējumiem!

DATAMED IS nodrošina pacientu piekļuvi savai diagnostikas vēsturei un izmeklējumiem, kā arī iespēju pašiem papildināt ar saviem attēliem vai dokumentiem.

Šobrīd visa veida diagnostikas vēsture DATAMED sistēmā nodrošināta Veselības centrā 4 . Vairākas citas iestādes pakāpeniski pievieno savas sistēmas DATAMED IS. Sekojiet jaunumiem!

Piemēri:

LIS izraksts (testa pacients)

 

DATAMED laboratoriskā izmeklējuma izraksts

 

EKG izraksts

 

DATAMED elektrokardiogrammas izraksts