DATAMED - Atbildība. Inovācija. Efektivitāte.

Pacientiem:

DATAMED ir medicīnas diagnostikas datu arhīvs, kurā varat piekļūt vairākiem saviem medicīnas iestādēs veiktajiem izmeklējumiem vienuviet, izmantojot internetbanku, e-ID autentifikācijas rīkus vai medicīnas iestāžu izsniegtos piekļuves rekvizītus no vairk kā 40 Latvijas medicīnas iestādēm.

Bezmaksas piekļuve pēdējo 30 dienu laikā veiktiem un DM sistēmā saglabātiem medicīniskajiem izmeklējumiem. Ienāciet sistēmā un apskatieties!

Risinājums ietver Radioloģijas (Vizuālās diagnostikas) attēlus ar aprakstiem, Laboratoriju testēšanas pārskatus, Kardiogrammas, uc. izmeklējumus, kas pieejami digitalā formātā, un ko medicīnas iestādes iesūta DATAMED arhīvā. Sīkāk

DATAMED risinājumi radioloģijas, laboratoriskajai un funkcionālajai diagnostikai


Risinājumi ārstniecības un diagnostikas iestādēm:

Radioloģija - PACS, RIS, Radioloģijas arhīvs, DICOM vai WEB formātā.
Laboratorija - Laboratorijas Informācija sistēma (LIS) Laboratorijas procesa automatizācijai.
Diagnostikas informācijas sistēma - arhīvs - medicīnisko izmeklējumu vienkopus saglabāšana, arhivēšana, aplūkošana, pārsūtīšana, aprakstīšana gan iestādē, gan attālināti, no jebkuras vietas Internet tīklā.

 

Par DATAMED

DATAMED izstrādā un uztur medicīnas diagnostikas informācijas sistēmas un nodrošina to ārpakalpojumu risinājumus Radioloģijas, Laboratoriskās un Funkcionālās diagnostikas struktūrvienībām vai iestādēm.

Mēs strādājam, ar atbildību izturoties pret mūsu partneriem, pacientiem un to informāciju, attīstot medicīnas nozarei inovatīvus produktus, kas efektīvi risina sociālo pakalpojumu kvalitātes un tehnoloģiju progresa noteiktos uzdevumus.

 


SIA „DATAMED” piedalās projektā „Partnerība biznesa konkurētspējai, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. 26.01.2011.g. Biedrība „Latvijas Darba devēju konfederācija” un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēguši Līgumu Nr.  L-APA-10-0030. Projekta numurs APA/1.3.1.1.1/10/02/017. Projekta ietvaros veiktas darbinieku apmācības kursā "Programmatūras projektu apjomu vadība" 08.12.2014 - 09.12.2014