DATAMED - Atbildība. Inovācija. Efektivitāte.

DATAMED ir medicīnas diagnostikas datu arhīvs, kurā vairums medicīnas iestādes saglabā izmeklējumu rezultātus, bet pacienti tiem var piekļūt drošā veidā, izmantojot internetbanku, e-ID autentifikācijas rīkus vai medicīnas iestāžu izsniegtos piekļuves rekvizītus.

Bezmaksas piekļuve pēdējo 30 dienu laikā veiktiem un DATAMED sistēmā saglabātiem medicīniskajiem izmeklējumiem. Ienāciet sistēmā un apskatieties!

Sistēmā klīnikas var saglabāt jebkuru digitalā veidā izveidotu izmeklējumu vai dokumentu, to skaitā Radioloģijas (Vizuālās diagnostikas) attēlus ar aprakstiem, Laboratoriju testēšanas pārskatus, Kardiogrammas, uc. izmeklējumus. Šis ir moderns e-Veselības pakalpojums, kas pieejams jebkurai medicīnas iestādei Latvijā. Sīkāk

 

Informācija par Apotheka kampaņu

Meklējiet mūs Facebook, pierakstieties, saņemiet jaunumus: facebook.com/datamed.lv


Risinājumi ārstniecības un diagnostikas iestādēm:

Radioloģija - PACS, RIS sistēma, Radioloģijas arhīvs, DICOM vai WEB.
Laboratorija - Laboratorijas Informācija sistēma (LIS) Laboratorijas procesa automatizācijai.
Diagnostikas informācijas sistēma - arhīvs - medicīnisko izmeklējumu vienkopus saglabāšana, arhivēšana, aplūkošana, pārsūtīšana, aprakstīšana gan iestādē, gan attālināti, no jebkuras vietas Internet tīklā.

 

Par DATAMED

DATAMED izstrādā un uztur medicīnas diagnostikas informācijas sistēmas un nodrošina to ārpakalpojumu risinājumus Radioloģijas, Laboratoriskās un Funkcionālās diagnostikas struktūrvienībām vai iestādēm.

Mēs strādājam, ar atbildību izturoties pret mūsu partneriem, pacientiem un to informāciju, attīstot medicīnas nozarei inovatīvus produktus, kas efektīvi risina sociālo pakalpojumu kvalitātes un tehnoloģiju progresa noteiktos uzdevumus.

 


SIA „DATAMED” piedalās projektā „Partnerība biznesa konkurētspējai, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. 26.01.2011.g. Biedrība „Latvijas Darba devēju konfederācija” un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēguši Līgumu Nr.  L-APA-10-0030. Projekta numurs APA/1.3.1.1.1/10/02/017. Projekta ietvaros veiktas darbinieku apmācības kursā "Programmatūras projektu apjomu vadība" 08.12.2014 - 09.12.2014