DATAMED - Atbildība. Inovācija. Efektivitāte.

Pacientiem:

DATAMED ir medicīnas diagnostikas datu arhīvs, kurā varēsiet piekļūt saviem medicīnas iestādēs veiktajiem  izmeklējumiem, izmantojot internetbanku, e-ID autentifikācijas rīkus, medicīnas iestāžu izsniegtos piekļuves rekvizītus.

Bezmaksas piekļuve saviem pēdējo 30 dienu laikā veiktiem un DM sistēmā saglabātiem medicīniskajiem izmeklējumiem. Ienāciet sistēmā un apskatieties!

Risinājums ietver Radioloģijas (Vizuālās diagnostikas), Laboratoriju, Kardioloģijas, uc. izmeklējumus, kas pieejami digitalā formātā, un ko medicīnas iestādes iesūta DATAMED arhīvā. Sīkāk

DATAMED risinājumi radioloģijas, laboratoriskajai un funkcionālajai diagnostikai


Risinājumi ārstniecības un diagnostikas iestādēm:

Radioloģija - PACS, RIS, Radioloģijas arhīvs, DICOM vai WEB formātā.
Laboratorija - Laboratorijas Informācija sistēma (LIS) Laboratorijas procesa automatizācijai.
Diagnostikas informācijas sistēma - arhīvs - medicīnisko izmeklējumu vienkopus saglabāšana, arhivēšana, aplūkošana, pārsūtīšana, aprakstīšana gan iestādē, gan attālināti, no jebkuras vietas Internet tīklā.

 

Par DATAMED

DATAMED izstrādā un uztur medicīnas diagnostikas informācijas sistēmas un nodrošina to ārpakalpojumu risinājumus Radioloģijas, Laboratoriskās un Funkcionālās diagnostikas struktūrvienībām vai iestādēm.

Mēs strādājam, ar atbildību izturoties pret mūsu partneriem, pacientiem un to informāciju, attīstot medicīnas nozarei inovatīvus produktus, kas efektīvi risina sociālo pakalpojumu kvalitātes un tehnoloģiju progresa noteiktos uzdevumus.

 


SIA „DATAMED” piedalās projektā „Latvijas Interneta Asociācijas un Latvijas Telekomunikāciju Asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana”, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. 15.12.2010.g. Biedrība „Latvijas Interneta asociācija” un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēguši Līgumu Nr.  L-APA-10-0024.