Uzmanību! DATAMED Diagnostikas Informācijas sistēmas atjaunošanas darbi gadu mijā

Datamed jau 10 gadus nodrošina Latvijā lielāko medicīnas datu arhīvu un diagnostikas informācijas sistēmas, kas ikdienā ļauj ārstiem palīdzēt tūkstošiem pacientu. Dienā ienākošo izmeklējumu skaits no dažiem simtiem ir pieaudzis līdz vairākiem tūkstošiem, un tik pat strauji pieaug arī lietotāju – ārstu un pacientu skaits. Kopumā Datamed sistēmā gadā ienāk virs 2 miljoniem jaunu izmeklējumu.

Pateicamies Jums par sistēmu ikdienas lietošanu! Vēlamies, lai Jums būtu vēl ērtāks darbs ar tām, tādēļ tuvākajā laikā tiks veikta plānota jaudas un kapacitātes palielināšana, lai mēs varētu nodrošināt strauji augošo pieprasījumu pēc aizvien lielākas datu apmaiņas starp iestādēm, ārstiem, pacientiem un Valsts e-Veselības sistēmām.

Lūdzam ņemt vērā, ka laika posmā no šī gada 22.decembra līdz 2019.g. 10.janvārim sistēma tiks pa posmiem atjaunota, un brīžiem īslaicīgi var tikt kavēta sistēmas darbība. Centīsimies, lai pārtraukumi būtu pēc iespējas īsi, un laikos, kad, saskaņā ar statistiku, sistēma tiek vismazāk noslogota. Lietotāju pusē nekādas darbības nav jāveic.

Akūtu problēmu gadījumā lūdzam zvanīt Tehniskajam dienestam uz tālruni 20228868, un rakstīt uz info@datamed.lv


Vēlot svinīgu 2018. gada nogali un spožu 2019. gadu, DATAMED komanda

Dec 21, 2018