Lai Jūsu iestādes izmeklējumi glabātos drošā, dublētā veidā, DATAMED piedāvā saglabāt digitālos RTG, MG, MR, CT, US ECHO un citus DICOM formāta izmeklējumus ārējā, drošā, dublētā serverī PACS sistēmā, ar iespēju tos izsaukt, aplūkot, aprakstīt attālināti, izmantjot PACS/RIS sistēmu iespējas, no jebkuras vietas, izmantojos Internet pārlūku vai tiešo iestādes radiologu darbstaciju pieslēgumu.

Medicīnas iestādei nav jāiegādājas pašai sava arhīva sistēma; tā vietā iespējams daudz izdevīgāk izmantot šīs sistēmas ārpakalpojumu.

Izsniedzot rezultātus pacientiem, iestāde ietaupa aptuveni 1-5 EUR par katru izdruku uz filmas, vai 0.50 EURpar CD ierakstīšanu, neskaitot darba izmaksas.

Radioloģijas informācijas sistēma nodrošina Radioloģijas nodaļas darba atbalstu, pacientu reģistrācijas, nosūtīšanas, administratīvās, atskaišu funkcijas,  izmeklējumu apskates un aprakstīšanas un citas iespējas, pacientu un medicīniskās informācijas pārvaldību. Mediķi un atbildīgais personāls piekļūst diagnostikas attēliem, pacienta vēsturei, aprakstiem un piezīmēm, šī sistēma ļauj savienoties ar iestādes pacientu vadības sistēmu, nākotnē – arī citām e-Veselības sistēmām.